Skip to content

Na terénních koloběžkách udolím k přehradě v Pastvinách.


Od Kašparovy chaty na Adamu ke Kravímu skoku u přehrady v Pastvinách s převýšením 257 metrů na 7,5 kilometrech.

Tak to bude teda jízda!
Nadmořská výška Kašparovy chaty 752 m / Nadmořská výška Pastviny 495m
Doba jízdy

30

minut

Terénní koloběžky

Během cca 30 minut překonáte na 7,5 kilometrech převýšení 257 metrů, což je garancí svižné jízdy bez větší námahy. Vezměte partu na koloběžky.

Cena za zapujčení jedné koloběžky

250 Kč

při Obsazení 3-8 koloběžek

Při zapůjčení 3-8 ks koloběžek pro vás dojedeme v případě zájmu kamkoliv do Pastvin, kde sjezd končí.  Po sjezdu vás dovezeme na domluvené místo v Pastvinách. Přijet můžete také na start sjezdu ke Kašparově chatě, kde je dostatek míst pro parkování zdarma  a kam vás po sjezdu  dovezeme zpět. 
 

300 kč

při Obsazení 2 koloběžek

Při zapůjčení 2 ks koloběžek pro vás dojedeme kamkoliv v Českých Petrovicích, nebo zaparkujte přímo u Kašparovy chaty. Zpět vás po sjezdu  dovezeme  v ceně zapůjčení.
 
Datum: Dle dohody a objenávky
Čas: 60 minut - 30 minut sjezd + 30 minut prostoje a doprava
Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.

Timeline
Cover for Terénní koloběžky Pastviny
63
Terénní koloběžky Pastviny

Terénní koloběžky Pastviny

S větrem o závod a nadšením, s adrenalinem v krvi, uhánět údolím potoka Orlička k přehradě Pastviny.

3 months ago

Terénní koloběžky Pastviny
Loučení se svobodou je tradiční oslavou na počest ženicha či nevěsty. Může se jednat o jednodenní, víkendovou i vícedenní akci, kterou zpravidla pořádají nejbližší přátelé snoubenců. Jedné takové rozlučky jsme byli součástí a moc nás to těší. Nevěstě přejeme všechno nejlepší do manželství a děkujeme jí za tuto krásnou fotku. ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Terénní koloběžky Pastviny
Terénní koloběžky Pastviny's cover photo ... See MoreSee Less
View on Facebook
View on Facebook